Meet the team

Gauteng – Benoni

Willem Smit

Willem Smit

Chairman of the Board: Financial Services and Senior Financial Advisor

willemas@mweb.co.za

Adriaan Smit

Adriaan Smit

Managing Director: Financial Services and Senior Financial Advisor

adriaan@dinamika.co.za
Jurie Dreyer

Jurie Dreyer

Director: Dinamika Financial Services and Senior Financial Advisor

jurie@dinamika.co.za
Armand Olivier

Armand Olivier

Financial Advisor

armand@dinamika.co.za
Dr Sandra vd Merwe

Dr Sandra vd Merwe

Financial Advisor

dr.sandra@dinamika.co.za
Gerhard Erwee

Gerhard Erwee

Financial Advisor (under supervision)

gerhard@dinamika.co.za
Elsabé Castelyn

Elsabé Castelyn

Junior Financial Advisor - Long Term Insurance

elsabe@dinamika.co.za
Franine Ferreira

Franine Ferreira

Junior Advisor (under supervision) - Short & Long Term Insurance

franine@dinamika.co.za

Eileen John

Eileen John

Assistant to Willem Smit

assistentws@dinamika.co.za

Elliriza Luyt

Elliriza Luyt

Adminstration - Short Term Insurance

elliriza@dinamika.co.za
Christine Labuschagne

Christine Labuschagne

Assistant to Jurie Dreyer

christine@dinamika.co.za
Christa Goodchild

Christa Goodchild

Assistant: Adriaan Smit & Armand Olivier - Estate Admin

christa@dinamika.co.za
Marietjie Botha

Marietjie Botha

Bookkeeper

marietjie@dinamika.co.za
Dawie Roodt

Dawie Roodt

In collaboration with Dinamika

Western Cape- Cape Town & Stellenbosch

Adriaan Smit

Adriaan Smit

Senior Financial Advisor- Cape Town/Stellenbosch

adriaan@dinamika.co.za

Newsflash

Adriaan Smit en Armand Olivier op #ontbytsake Hulle gesels oor die dienste wat Dinamika Finansiële Dienste alles lewer, en ook so bietjie oor die planne vorentoe!Skakel Dinamika vir beleggings. ... See MoreSee Less
View on Facebook
Willem Smit en Armand Olivier gesels more oggend op Ontbytsake oor die vooruitsigte vir Dinamika Finansiële Dienste. #ontbytsake ... See MoreSee Less
View on Facebook
Maandag, 13 Junie 2022Amerikaanse markte het Vrydag laer geëindig, nadat inflasie syfers bekend gemaak is. Europese aandelemarkte het Vrydag se sessie laer geëindig, wat onlangse swakheid verleng het, aangesien die sentiment swak gebly het te midde van toenemende kommer oor inflasie en rentekoersverhogings. Asiatiese markte het gedaal, met 'n skerp daling in Amerikaanse aandele-termynkontrakte, op toenemende vrese dat die Amerikaanse Fed beleid hierdie week sou verskerp na Mei se inflasiedata. Plaaslike markte het Vrydag se verhandelingsessie op 'n swakker noot afgesluit toe die plaaslike beurs -1.61% laer gesluit het. ... See MoreSee Less
View on Facebook

3 months ago

Dinamika Finansiële Dienste
View on Facebook

3 months ago

Dinamika Finansiële Dienste
View on Facebook

CONTACT US ON: 086 184 66 44 OR 011 749 7300

We are here to help. Contact us telephonically, email or via our social media channels.

** We apologise for certain fields which are in Afrikaans on the English page, it is caused by circumstances out of our control

Dinamika Financial Services (Pty) Ltd is an authorised financial services provider - FSP lic. no. 46494