Ontmoet die span

Gauteng – Benoni

Willem Smit

Willem Smit

Voorsitter van die Direksie: Dinamika Finansiële Dienste en Senior Finansiële Adviseur

willemas@mweb.co.za

Adriaan Smit

Adriaan Smit

Besturende Direkteur: Finansiële Dienste en Senior Finansiële Adviseur

adriaan@dinamika.co.za
Jurie Dreyer

Jurie Dreyer

Direkteur: Dinamika Finansiële Dienste en Senior Finansiële Adviseur

jurie@dinamika.co.za
Armand Olivier

Armand Olivier

Finansiële Adviseur

armand@dinamika.co.za
Dr Sandra vd Merwe

Dr Sandra vd Merwe

Finansiële Adviseur

dr.sandra@dinamika.co.za
Gerhard Erwee

Gerhard Erwee

Finansiële Adviseur (onder toesig)

gerhard@dinamika.co.za
Elsabé Castelyn

Elsabé Castelyn

Junior Adviseur - Langtermyn Versekering

elsabe@dinamika.co.za
Franine Ferreira

Franine Ferreira

Junior Adviseur (onder toesig) Kort- en Langtermyn

franine@dinamika.co.za

Eileen John

Eileen John

Persoonlike Assistente van Willem Smit

assistentws@dinamika.co.za

Elliriza Luyt

Elliriza Luyt

Adminstrasie - Korttermyn versekering

elliriza@dinamika.co.za
Christine Labuschagne

Christine Labuschagne

Assitent van Jurie Dreyer

christine@dinamika.co.za
Christa Goodchild

Christa Goodchild

Assistent: Adriaan Smit & Armand Olivier - Boedel Administrasie

christa@dinamika.co.za
Marietjie Botha

Marietjie Botha

Boekhoudster

marietjie@dinamika.co.za
Dawie Roodt

Dawie Roodt

In samewerking met Dinamika

Wes Kaap- Kaapstad & Stellenbosch

Adriaan Smit

Adriaan Smit

Senior Finansiële Adviseur- Kaapstad/Stellenbosch

adriaan@dinamika.co.za

Nuusflits

Stem stem stem 😁 #TrotseBorgAitsa Afrikaanse Musiektoekennings. Vervaardiger van die JaarSMS jou gunsteling se unieke kode na 45692 of besoek www.pretoriafm.co.za om te stem.Stem:www.pretoriafm.co.za/aitsa-toekennings/ElandréBernice WestSpoegwolfRiaan BenadeAPPELRicus NelSnotkop ... See MoreSee Less
View on Facebook
Baie geluk met julle nominasies #TrotseBorg ... See MoreSee Less
View on Facebook
Stem stem😁 ... See MoreSee Less
View on Facebook
Dinamika is trotse borg vir hierdie afdeling😁😁 stem gerus vir jou gunsteling🤞🏻🙏🏻 ... See MoreSee Less
View on Facebook
Dinamika is baie bly om deel te wees van Ontbytsake se 1000ste episode komende Saterdag.Hoop almal is reg vir Ontbytsake se 1000ste episode Saterdaroggend 7:30 tot 9:00. Dit gaan pret uit die boonste rakke wees... Corli Botha is klaar gereed om vir ons met heerlike feestelike happies te bederf. ... See MoreSee Less
View on Facebook
Willem Smit saam met ons gassprekers vlnr Dawie Roodt en Prof. Andre Duvenhage. Baie dankie vir julle deelname. Dinamika groete ... See MoreSee Less
View on Facebook

KONTAK ONS OP: 0861 V.I.N.N.I.G (846644) OF 011 749 7300

Ons is hier om te help. Kontak ons telefonies, epos of via ons sosiale media kanale.

** Ons vra om verskoning vir sekere velde wat in Engels is op die Afrikaanse blad, dit is a.g.v omstandighede buite ons beheer

Dinamika Finansiële Dienste (Edms) Bpk is 'n gemagtigde finansiële dienste verskaffer - FSP lis. nr. 46494