Ontmoet die span

Gauteng – Benoni

Willem Smit

Willem Smit

Voorsitter van die Direksie: Dinamika Finansiële Dienste en Senior Finansiële Adviseur

willemas@mweb.co.za

Adriaan Smit

Adriaan Smit

Besturende Direkteur: Finansiële Dienste en Senior Finansiële Adviseur

adriaan@dinamika.co.za
Jurie Dreyer

Jurie Dreyer

Direkteur: Dinamika Finansiële Dienste en Senior Finansiële Adviseur

jurie@dinamika.co.za
Armand Olivier

Armand Olivier

Finansiële Adviseur

armand@dinamika.co.za
Dr Sandra vd Merwe

Dr Sandra vd Merwe

Finansiële Adviseur

dr.sandra@dinamika.co.za
Gerhard Erwee

Gerhard Erwee

Finansiële Adviseur (onder toesig)

gerhard@dinamika.co.za
Elsabé Castelyn

Elsabé Castelyn

Junior Adviseur - Langtermyn Versekering

elsabe@dinamika.co.za
Franine Ferreira

Franine Ferreira

Junior Adviseur (onder toesig) Kort- en Langtermyn

franine@dinamika.co.za

Eileen John

Eileen John

Persoonlike Assistente van Willem Smit

assistentws@dinamika.co.za

Elliriza Luyt

Elliriza Luyt

Adminstrasie - Korttermyn versekering

elliriza@dinamika.co.za
Christine Labuschagne

Christine Labuschagne

Assitent van Jurie Dreyer

christine@dinamika.co.za
Christa Goodchild

Christa Goodchild

Assistent: Adriaan Smit & Armand Olivier - Boedel Administrasie

christa@dinamika.co.za
Marietjie Botha

Marietjie Botha

Boekhoudster

marietjie@dinamika.co.za
Dawie Roodt

Dawie Roodt

In samewerking met Dinamika

Wes Kaap- Kaapstad & Stellenbosch

Adriaan Smit

Adriaan Smit

Senior Finansiële Adviseur- Kaapstad/Stellenbosch

adriaan@dinamika.co.za

Nuusflits

Adriaan Smit en Armand Olivier op #ontbytsake Hulle gesels oor die dienste wat Dinamika Finansiële Dienste alles lewer, en ook so bietjie oor die planne vorentoe!Skakel Dinamika vir beleggings. ... See MoreSee Less
View on Facebook
Willem Smit en Armand Olivier gesels more oggend op Ontbytsake oor die vooruitsigte vir Dinamika Finansiële Dienste. #ontbytsake ... See MoreSee Less
View on Facebook
Maandag, 13 Junie 2022Amerikaanse markte het Vrydag laer geëindig, nadat inflasie syfers bekend gemaak is. Europese aandelemarkte het Vrydag se sessie laer geëindig, wat onlangse swakheid verleng het, aangesien die sentiment swak gebly het te midde van toenemende kommer oor inflasie en rentekoersverhogings. Asiatiese markte het gedaal, met 'n skerp daling in Amerikaanse aandele-termynkontrakte, op toenemende vrese dat die Amerikaanse Fed beleid hierdie week sou verskerp na Mei se inflasiedata. Plaaslike markte het Vrydag se verhandelingsessie op 'n swakker noot afgesluit toe die plaaslike beurs -1.61% laer gesluit het. ... See MoreSee Less
View on Facebook

3 months ago

Dinamika Finansiële Dienste
View on Facebook

3 months ago

Dinamika Finansiële Dienste
View on Facebook

KONTAK ONS OP: 0861 V.I.N.N.I.G (846644) OF 011 749 7300

Ons is hier om te help. Kontak ons telefonies, epos of via ons sosiale media kanale.

** Ons vra om verskoning vir sekere velde wat in Engels is op die Afrikaanse blad, dit is a.g.v omstandighede buite ons beheer

Dinamika Finansiële Dienste (Edms) Bpk is 'n gemagtigde finansiële dienste verskaffer - FSP lis. nr. 46494